Terminarz dla klubu: Czarni Rząśnia

Sezon: 2019/2020

KLASA OKRĘGOWA "SIERADZ" GRUPA 3

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2019-08-17 18:00 MLKS Konopnica 3 : 1 Czarni Rząśnia
L 2 2019-08-24 17:00 Czarni Rząśnia 1 : 0 Prosna Wieruszów
L 3 2019-08-31 16:00 GLKS Strzelce Wielkie 0 : 11 Czarni Rząśnia
L 4 2019-09-04 18:00 Czarni Rząśnia 4 : 0 LKS Hetman Rusiec
L 5 2019-09-07 15:00 GKS Sędziejowice 1 : 6 Czarni Rząśnia
L 6 2019-09-14 17:00 Czarni Rząśnia 5 : 0 GKS Chojne
L 7 2019-09-21 16:00 Słowian Dworszowice 0 : 2 Czarni Rząśnia
L 8 2019-09-28 16:00 Czarni Rząśnia 4 : 1 KS Karsznice
L 9 2019-10-06 15:00 LKS Zapole 2 : 7 Czarni Rząśnia
L 10 2019-10-12 15:00 Czarni Rząśnia 1 : 1 MKS Zduńska Wola
L 11 2019-10-20 15:00 LZS Brąszewice 2 : 4 Czarni Rząśnia
L 12 2019-10-26 15:00 Czarni Rząśnia 4 : 2 TS Janiszewice
L 13 2019-11-03 11:00 LKS Masłowice 1 : 5 Czarni Rząśnia
L 14 2019-11-10 14:00 Piast Błaszki 4 : 0 Czarni Rząśnia
L 15 2019-11-16 13:00 Czarni Rząśnia 1 : 0 Tęcza Brodnia
L 16 2020-03-14 14:00 Czarni Rząśnia : MLKS Konopnica
L 17 2020-03-21 14:00 Prosna Wieruszów : Czarni Rząśnia
L 18 2020-03-28 15:00 Czarni Rząśnia : GLKS Strzelce Wielkie
L 19 2020-04-05 17:00 LKS Hetman Rusiec : Czarni Rząśnia
L 20 2020-04-10 19:00 Czarni Rząśnia : GKS Sędziejowice
L 21 2020-04-19 16:00 GKS Chojne : Czarni Rząśnia
L 22 2020-04-25 17:00 Czarni Rząśnia : Słowian Dworszowice
L 23 2020-05-02 15:00 KS Karsznice : Czarni Rząśnia
L 24 2020-05-09 17:00 Czarni Rząśnia : LKS Zapole
L 25 2020-05-16 17:00 MKS Zduńska Wola : Czarni Rząśnia
L 26 2020-05-23 17:00 Czarni Rząśnia : LZS Brąszewice
L 27 2020-05-31 17:00 TS Janiszewice : Czarni Rząśnia
L 28 2020-06-06 17:00 Czarni Rząśnia : LKS Masłowice
L 29 2020-06-13 17:00 Czarni Rząśnia : Piast Błaszki
L 30 2020-06-20 16:00 Tęcza Brodnia : Czarni Rząśnia

Spotkania

Kalendarium

2020-06-13
sobota, 17:00

L

LKS Zapole : LKS Hetman Rusiec
2020-06-14
niedziela

Artur Witczański
2020-06-15
poniedziałek

Paweł Matynia
2020-06-20
sobota, 16:00

L

LKS Hetman Rusiec : MKS Zduńska Wola
2020-06-26
piątek

Damian Michalak
2020-07-06
poniedziałek

Sebastian Gaik

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2019/2020

KLASA OKRĘGOWA "SIERADZ" GRUPA 3

M Pkt BB
1 Herb klubu Czarni Rząśnia Czarni Rząśnia 15 37 39
2 Herb klubu TS Janiszewice TS Janiszewice 15 36 35
3 Herb klubu MLKS Konopnica MLKS Konopnica 15 33 13
4 Herb klubu Tęcza Brodnia Tęcza Brodnia 15 27 15
5 Herb klubu Piast Błaszki Piast Błaszki 15 27 19
6 Herb klubu LZS Brąszewice LZS Brąszewice 15 26 17
7 Herb klubu MKS Zduńska Wola MKS Zduńska Wola 15 24 8
8 Herb klubu Prosna Wieruszów Prosna Wieruszów 15 24 18
9 Herb klubu LKS Zapole LKS Zapole 15 22 -2
10 Herb klubu LKS Hetman Rusiec LKS Hetman Rusiec 15 21 -8
11 Herb klubu LKS Masłowice LKS Masłowice 15 17 -4
12 Herb klubu KS Karsznice KS Karsznice 15 14 -13
13 Herb klubu Słowian Dworszowice Słowian Dworszowice 15 13 -16
14 Herb klubu GKS Chojne GKS Chojne 15 12 -17
15 Herb klubu GKS Sędziejowice GKS Sędziejowice 15 8 -39
16 Herb klubu GLKS Strzelce Wielkie GLKS Strzelce Wielkie 15 1 -65
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 1037

Liczba odwiedzin łącznie: 404754

Statystyki Szczegółowe