Terminarz dla klubu: GKS Chojne

Sezon: 2020/2021

Klasa okręgowa "Keeza Sieradz" gr. 3

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2020-08-01 17:00 WKS 1957 Wieluń 2 : 2 GKS Chojne
L 2 2020-08-08 17:00 GKS Chojne 2 : 2 TS Janiszewice
L 3 2020-08-16 17:00 Warta II Sieradz 3 : 1 GKS Chojne
L 4 2020-08-22 17:00 GKS Chojne 0 : 2 LZS Brąszewice
L 5 2020-08-29 17:00 LKS Zapole 1 : 5 GKS Chojne
L 6 2020-09-06 16:00 GKS Chojne 1 : 2 Victoria Szadek
L 7 2020-09-12 16:00 Słowian Dworszowice 3 : 4 GKS Chojne
L 8 2020-09-19 16:00 GKS Chojne 1 : 3 Piast Błaszki
L 9 2020-09-27 11:00 LKS Masłowice 6 : 1 GKS Chojne
L 10 2020-10-03 15:00 GKS Chojne 1 : 3 MLKS Konopnica
L 11 2020-10-10 15:30 Tęcza Brodnia 4 : 1 GKS Chojne
L 12 2020-10-17 15:00 GKS Chojne 1 : 3 KS Karsznice
L 13 2020-10-24 15:00 LKS Hetman Rusiec 0 : 2 GKS Chojne
L 15 2020-11-07 14:00 GKS Chojne 1 : 3 Prosna Wieruszów
L 21 2021-04-24 16:00 Victoria Szadek 1 : 2 GKS Chojne
L 22 2021-05-01 16:00 GKS Chojne 2 : 1 Słowian Dworszowice
L 16 2021-05-03 15:00 GKS Chojne 2 : 4 WKS 1957 Wieluń
L 23 2021-05-09 17:00 Piast Błaszki 6 : 2 GKS Chojne
L 24 2021-05-16 16:00 GKS Chojne : LKS Masłowice
L 17 2021-05-19 18:30 TS Janiszewice : GKS Chojne
L 25 2021-05-22 17:00 MLKS Konopnica : GKS Chojne
L 26 2021-05-30 16:00 GKS Chojne : Tęcza Brodnia
L 27 2021-06-02 15:00 KS Karsznice : GKS Chojne
L 28 2021-06-06 16:00 GKS Chojne : LKS Hetman Rusiec
L 18 2021-06-09 17:00 GKS Chojne : Warta II Sieradz
L 19 2021-06-12 00:00 LZS Brąszewice : GKS Chojne
L 20 2021-06-19 17:00 GKS Chojne : LKS Zapole
L 30 2021-06-30 18:00 Prosna Wieruszów : GKS Chojne

Spotkania

Kalendarium

2021-05-16
niedziela, 16:00

L

LKS Hetman Rusiec : MLKS Konopnica
2021-05-19
środa, 17:00

L

Warta II Sieradz : LKS Hetman Rusiec
2021-05-22
sobota, 16:00

L

Tęcza Brodnia : LKS Hetman Rusiec
2021-05-24
poniedziałek

Dawid Papuga
2021-05-30
niedziela, 16:00

L

LKS Hetman Rusiec : KS Karsznice
2021-06-01
wtorek

Łukasz Kołodziej
2021-06-06
niedziela, 16:00

L

GKS Chojne : LKS Hetman Rusiec
2021-06-09
środa, 18:00

L

LKS Hetman Rusiec : LZS Brąszewice

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2020/2021

Klasa okręgowa "Keeza Sieradz" gr. 3

M Pkt BB
1 Herb klubu Piast Błaszki Piast Błaszki 18 42 36
2 Herb klubu Prosna Wieruszów Prosna Wieruszów 17 37 24
3 Herb klubu WKS 1957 Wieluń WKS 1957 Wieluń 18 35 37
4 Herb klubu MLKS Konopnica MLKS Konopnica 17 31 20
5 Herb klubu Tęcza Brodnia Tęcza Brodnia 17 29 32
6 Herb klubu Słowian Dworszowice Słowian Dworszowice 18 28 -5
7 Herb klubu LZS Brąszewice LZS Brąszewice 18 27 0
8 Herb klubu KS Karsznice KS Karsznice 18 26 -4
9 Herb klubu Warta II Sieradz Warta II Sieradz 17 25 1
10 Herb klubu TS Janiszewice TS Janiszewice 18 21 3
11 Herb klubu LKS Masłowice LKS Masłowice 18 18 -12
12 Herb klubu GKS Chojne GKS Chojne 18 17 -18
13 Herb klubu LKS Hetman Rusiec LKS Hetman Rusiec 18 16 -32
14 Herb klubu Victoria Szadek Victoria Szadek 18 13 -47
15 Herb klubu LKS Zapole LKS Zapole 18 11 -35
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 137

Liczba odwiedzin łącznie: 1070813

Statystyki Szczegółowe