Terminarz

Drużyna: Orlik E1

Sezon: 2019/2020

Liga: SIERADZ: E1 ORLIK GRUPA 14

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
AKADEMIA SPORTU ZAWISZA PAJĘCZNO 2 : 7 WKS - WIELUŃ
Hetman Rusiec II 0 : 11 KS TALENT BURZENIN
GKS SĘDZIEJOWICE 0 : 9 WKS 1957 WIELUŃ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
AS SULMIERZYCE 12 : 1 GKS SĘDZIEJOWICE
WKS - WIELUŃ 5 : 2 KS Warta Sieradz II
AKADEMIA SPORTU ZAWISZA PAJĘCZNO 3 : 8 WKS 1957 WIELUŃ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
Hetman Rusiec II 0 : 30 WKS - WIELUŃ
AKADEMIA SPORTU ZAWISZA PAJĘCZNO 6 : 3 AS SULMIERZYCE
KS Warta Sieradz II 4 : 13 WKS 1957 WIELUŃ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
GKS SĘDZIEJOWICE 2 : 3 AKADEMIA SPORTU ZAWISZA PAJĘCZNO
WKS - WIELUŃ 6 : 1 KS TALENT BURZENIN
WKS 1957 WIELUŃ 3 : 0 Hetman Rusiec II
AS SULMIERZYCE 5 : 2 KS Warta Sieradz II
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
Hetman Rusiec II 1 : 12 AS SULMIERZYCE
KS TALENT BURZENIN 4 : 3 WKS 1957 WIELUŃ
KS Warta Sieradz II 8 : 1 GKS SĘDZIEJOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
AS SULMIERZYCE 0 : 2 KS TALENT BURZENIN
AKADEMIA SPORTU ZAWISZA PAJĘCZNO 3 : 3 KS Warta Sieradz II
GKS SĘDZIEJOWICE 5 : 5 Hetman Rusiec II
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
WKS - WIELUŃ 3 : 6 WKS 1957 WIELUŃ
Hetman Rusiec II 1 : 14 AKADEMIA SPORTU ZAWISZA PAJĘCZNO
KS TALENT BURZENIN 12 : 0 GKS SĘDZIEJOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
AS SULMIERZYCE 0 : 5 WKS - WIELUŃ
AKADEMIA SPORTU ZAWISZA PAJĘCZNO 3 : 6 KS TALENT BURZENIN
KS Warta Sieradz II : Hetman Rusiec II
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
WKS - WIELUŃ 3 : 0 GKS SĘDZIEJOWICE
WKS 1957 WIELUŃ 17 : 3 AS SULMIERZYCE
KS TALENT BURZENIN 9 : 0 KS Warta Sieradz II
Więcej na Łączy Nas Piłka

Spotkania

Kalendarium

2020-04-09
czwartek

Andrzej Koziara
2020-04-11
sobota

Mikołaj Papuga
2020-04-11
sobota, 15:00

L

Tęcza Brodnia : LKS Hetman Rusiec
2020-04-18
sobota, 17:00

L

LKS Hetman Rusiec : MLKS Konopnica
2020-04-25
sobota

Adrian Koch
2020-04-25
sobota, 16:00

L

Prosna Wieruszów : LKS Hetman Rusiec
2020-05-03
niedziela, 16:00

L

LKS Hetman Rusiec : GLKS Strzelce Wielkie

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2019/2020

KLASA OKRĘGOWA "SIERADZ" GRUPA 3

M Pkt BB
1 Herb klubu Czarni Rząśnia Czarni Rząśnia 15 37 39
2 Herb klubu TS Janiszewice TS Janiszewice 15 36 35
3 Herb klubu MLKS Konopnica MLKS Konopnica 15 33 13
4 Herb klubu Tęcza Brodnia Tęcza Brodnia 15 27 15
5 Herb klubu Piast Błaszki Piast Błaszki 15 27 19
6 Herb klubu LZS Brąszewice LZS Brąszewice 15 26 17
7 Herb klubu MKS Zduńska Wola MKS Zduńska Wola 15 24 8
8 Herb klubu Prosna Wieruszów Prosna Wieruszów 15 24 18
9 Herb klubu LKS Zapole LKS Zapole 15 22 -2
10 Herb klubu LKS Hetman Rusiec LKS Hetman Rusiec 15 21 -8
11 Herb klubu LKS Masłowice LKS Masłowice 15 17 -4
12 Herb klubu KS Karsznice KS Karsznice 15 14 -13
13 Herb klubu Słowian Dworszowice Słowian Dworszowice 15 13 -16
14 Herb klubu GKS Chojne GKS Chojne 15 12 -17
15 Herb klubu GKS Sędziejowice GKS Sędziejowice 15 8 -39
16 Herb klubu GLKS Strzelce Wielkie GLKS Strzelce Wielkie 15 1 -65
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 994

Liczba odwiedzin łącznie: 67002

Statystyki Szczegółowe