Terminarz dla klubu: Tęcza Brodnia

Sezon: 2019/2020

KLASA OKRĘGOWA "SIERADZ" GRUPA 3

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2019-08-17 16:00 Tęcza Brodnia 4 : 3 Piast Błaszki
L 2 2019-08-24 16:00 Tęcza Brodnia 1 : 1 MLKS Konopnica
L 3 2019-08-31 17:00 Prosna Wieruszów 2 : 3 Tęcza Brodnia
L 4 2019-09-04 17:00 Tęcza Brodnia 5 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
L 5 2019-09-07 17:00 LKS Hetman Rusiec 2 : 2 Tęcza Brodnia
L 6 2019-09-14 15:00 Tęcza Brodnia 5 : 1 GKS Sędziejowice
L 7 2019-09-22 15:00 GKS Chojne 2 : 7 Tęcza Brodnia
L 8 2019-09-28 15:00 Tęcza Brodnia 2 : 2 Słowian Dworszowice
L 9 2019-10-05 15:00 KS Karsznice 2 : 5 Tęcza Brodnia
L 10 2019-10-12 15:00 Tęcza Brodnia 4 : 5 LKS Zapole
L 11 2019-10-19 15:00 MKS Zduńska Wola 1 : 2 Tęcza Brodnia
L 12 2019-10-26 14:30 Tęcza Brodnia 3 : 2 LZS Brąszewice
L 13 2019-11-03 14:00 TS Janiszewice 3 : 1 Tęcza Brodnia
L 14 2019-11-09 14:00 Tęcza Brodnia 1 : 3 LKS Masłowice
L 15 2019-11-16 13:00 Czarni Rząśnia 1 : 0 Tęcza Brodnia
L 16 2020-03-15 16:00 Piast Błaszki : Tęcza Brodnia
L 17 2020-03-21 15:00 MLKS Konopnica : Tęcza Brodnia
L 18 2020-03-29 15:00 Tęcza Brodnia : Prosna Wieruszów
L 19 2020-04-04 00:00 GLKS Strzelce Wielkie : Tęcza Brodnia
L 20 2020-04-11 15:00 Tęcza Brodnia : LKS Hetman Rusiec
L 21 2020-04-19 16:00 GKS Sędziejowice : Tęcza Brodnia
L 22 2020-04-25 15:00 Tęcza Brodnia : GKS Chojne
L 23 2020-05-02 15:00 Słowian Dworszowice : Tęcza Brodnia
L 24 2020-05-09 16:00 Tęcza Brodnia : KS Karsznice
L 25 2020-05-16 00:00 LKS Zapole : Tęcza Brodnia
L 26 2020-05-23 16:00 Tęcza Brodnia : MKS Zduńska Wola
L 27 2020-05-31 14:00 LZS Brąszewice : Tęcza Brodnia
L 28 2020-06-06 16:00 Tęcza Brodnia : TS Janiszewice
L 29 2020-06-13 17:00 LKS Masłowice : Tęcza Brodnia
L 30 2020-06-20 16:00 Tęcza Brodnia : Czarni Rząśnia

Spotkania

Kalendarium

2021-05-16
niedziela, 16:00

L

LKS Hetman Rusiec : MLKS Konopnica
2021-05-19
środa, 17:00

L

Warta II Sieradz : LKS Hetman Rusiec
2021-05-22
sobota, 16:00

L

Tęcza Brodnia : LKS Hetman Rusiec
2021-05-24
poniedziałek

Dawid Papuga
2021-05-30
niedziela, 16:00

L

LKS Hetman Rusiec : KS Karsznice
2021-06-01
wtorek

Łukasz Kołodziej
2021-06-06
niedziela, 16:00

L

GKS Chojne : LKS Hetman Rusiec
2021-06-09
środa, 18:00

L

LKS Hetman Rusiec : LZS Brąszewice

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2020/2021

Klasa okręgowa "Keeza Sieradz" gr. 3

M Pkt BB
1 Herb klubu Piast Błaszki Piast Błaszki 18 42 36
2 Herb klubu Prosna Wieruszów Prosna Wieruszów 17 37 24
3 Herb klubu WKS 1957 Wieluń WKS 1957 Wieluń 18 35 37
4 Herb klubu MLKS Konopnica MLKS Konopnica 17 31 20
5 Herb klubu Tęcza Brodnia Tęcza Brodnia 17 29 32
6 Herb klubu Słowian Dworszowice Słowian Dworszowice 18 28 -5
7 Herb klubu LZS Brąszewice LZS Brąszewice 18 27 0
8 Herb klubu KS Karsznice KS Karsznice 18 26 -4
9 Herb klubu Warta II Sieradz Warta II Sieradz 17 25 1
10 Herb klubu TS Janiszewice TS Janiszewice 18 21 3
11 Herb klubu LKS Masłowice LKS Masłowice 18 18 -12
12 Herb klubu GKS Chojne GKS Chojne 18 17 -18
13 Herb klubu LKS Hetman Rusiec LKS Hetman Rusiec 18 16 -32
14 Herb klubu Victoria Szadek Victoria Szadek 18 13 -47
15 Herb klubu LKS Zapole LKS Zapole 18 11 -35
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 137

Liczba odwiedzin łącznie: 1070813

Statystyki Szczegółowe