Terminarz dla klubu: MKS Zduńska Wola

Sezon: 2019/2020

KLASA OKRĘGOWA "SIERADZ" GRUPA 3

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2019-08-17 16:00 GKS Sędziejowice 1 : 6 MKS Zduńska Wola
L 2 2019-08-24 15:00 MKS Zduńska Wola 1 : 0 GKS Chojne
L 3 2019-09-01 16:00 Słowian Dworszowice 1 : 1 MKS Zduńska Wola
L 4 2019-09-04 15:00 MKS Zduńska Wola 0 : 3 KS Karsznice
L 5 2019-09-08 16:00 LKS Zapole 3 : 2 MKS Zduńska Wola
L 6 2019-09-15 16:00 Piast Błaszki 1 : 1 MKS Zduńska Wola
L 7 2019-09-21 16:00 MKS Zduńska Wola 0 : 1 LZS Brąszewice
L 8 2019-09-29 15:00 TS Janiszewice 4 : 3 MKS Zduńska Wola
L 9 2019-10-06 13:00 MKS Zduńska Wola 1 : 0 LKS Masłowice
L 10 2019-10-12 15:00 Czarni Rząśnia 1 : 1 MKS Zduńska Wola
L 11 2019-10-19 15:00 MKS Zduńska Wola 1 : 2 Tęcza Brodnia
L 12 2019-10-27 13:00 MLKS Konopnica 1 : 3 MKS Zduńska Wola
L 13 2019-11-02 14:00 MKS Zduńska Wola 1 : 0 Prosna Wieruszów
L 14 2019-11-09 14:00 GLKS Strzelce Wielkie 0 : 3 MKS Zduńska Wola
L 15 2019-11-16 13:00 MKS Zduńska Wola 2 : 0 LKS Hetman Rusiec
L 16 2020-03-15 14:00 MKS Zduńska Wola : GKS Sędziejowice
L 17 2020-03-22 14:00 GKS Chojne : MKS Zduńska Wola
L 18 2020-03-28 15:00 MKS Zduńska Wola : Słowian Dworszowice
L 19 2020-04-04 15:00 KS Karsznice : MKS Zduńska Wola
L 20 2020-04-11 17:00 MKS Zduńska Wola : LKS Zapole
L 21 2020-04-18 17:00 MKS Zduńska Wola : Piast Błaszki
L 22 2020-04-26 14:00 LZS Brąszewice : MKS Zduńska Wola
L 23 2020-05-02 17:00 MKS Zduńska Wola : TS Janiszewice
L 24 2020-05-10 11:00 LKS Masłowice : MKS Zduńska Wola
L 25 2020-05-16 17:00 MKS Zduńska Wola : Czarni Rząśnia
L 26 2020-05-23 16:00 Tęcza Brodnia : MKS Zduńska Wola
L 27 2020-05-30 17:00 MKS Zduńska Wola : MLKS Konopnica
L 28 2020-06-07 17:00 Prosna Wieruszów : MKS Zduńska Wola
L 29 2020-06-13 17:00 MKS Zduńska Wola : GLKS Strzelce Wielkie
L 30 2020-06-20 16:00 LKS Hetman Rusiec : MKS Zduńska Wola

Spotkania

Kalendarium

2020-04-09
czwartek

Andrzej Koziara
2020-04-11
sobota

Mikołaj Papuga
2020-04-11
sobota, 15:00

L

Tęcza Brodnia : LKS Hetman Rusiec
2020-04-18
sobota, 17:00

L

LKS Hetman Rusiec : MLKS Konopnica
2020-04-25
sobota

Adrian Koch
2020-04-25
sobota, 16:00

L

Prosna Wieruszów : LKS Hetman Rusiec
2020-05-03
niedziela, 16:00

L

LKS Hetman Rusiec : GLKS Strzelce Wielkie

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2019/2020

KLASA OKRĘGOWA "SIERADZ" GRUPA 3

M Pkt BB
1 Herb klubu Czarni Rząśnia Czarni Rząśnia 15 37 39
2 Herb klubu TS Janiszewice TS Janiszewice 15 36 35
3 Herb klubu MLKS Konopnica MLKS Konopnica 15 33 13
4 Herb klubu Tęcza Brodnia Tęcza Brodnia 15 27 15
5 Herb klubu Piast Błaszki Piast Błaszki 15 27 19
6 Herb klubu LZS Brąszewice LZS Brąszewice 15 26 17
7 Herb klubu MKS Zduńska Wola MKS Zduńska Wola 15 24 8
8 Herb klubu Prosna Wieruszów Prosna Wieruszów 15 24 18
9 Herb klubu LKS Zapole LKS Zapole 15 22 -2
10 Herb klubu LKS Hetman Rusiec LKS Hetman Rusiec 15 21 -8
11 Herb klubu LKS Masłowice LKS Masłowice 15 17 -4
12 Herb klubu KS Karsznice KS Karsznice 15 14 -13
13 Herb klubu Słowian Dworszowice Słowian Dworszowice 15 13 -16
14 Herb klubu GKS Chojne GKS Chojne 15 12 -17
15 Herb klubu GKS Sędziejowice GKS Sędziejowice 15 8 -39
16 Herb klubu GLKS Strzelce Wielkie GLKS Strzelce Wielkie 15 1 -65
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 994

Liczba odwiedzin łącznie: 67002

Statystyki Szczegółowe