Terminarz dla klubu: LKS Zapole

Sezon: 2019/2020

KLASA OKRĘGOWA "SIERADZ" GRUPA 3

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2019-08-18 15:00 GKS Chojne 1 : 3 LKS Zapole
L 2 2019-08-25 16:00 LKS Zapole 6 : 2 Słowian Dworszowice
L 3 2019-09-01 16:00 KS Karsznice 1 : 3 LKS Zapole
L 4 2019-09-04 17:00 Piast Błaszki 2 : 1 LKS Zapole
L 5 2019-09-08 16:00 LKS Zapole 3 : 2 MKS Zduńska Wola
L 6 2019-09-15 14:00 LZS Brąszewice 3 : 2 LKS Zapole
L 7 2019-09-22 15:00 LKS Zapole 1 : 6 TS Janiszewice
L 8 2019-09-28 16:00 LKS Masłowice 4 : 1 LKS Zapole
L 9 2019-10-06 15:00 LKS Zapole 2 : 7 Czarni Rząśnia
L 10 2019-10-12 15:00 Tęcza Brodnia 4 : 5 LKS Zapole
L 11 2019-10-20 15:00 LKS Zapole 0 : 3 MLKS Konopnica
L 12 2019-10-26 15:00 Prosna Wieruszów 2 : 0 LKS Zapole
L 13 2019-11-03 13:00 LKS Zapole 4 : 1 GLKS Strzelce Wielkie
L 14 2019-11-10 13:00 LKS Hetman Rusiec 2 : 2 LKS Zapole
L 15 2019-11-17 13:00 LKS Zapole 9 : 4 GKS Sędziejowice
L 16 2020-03-15 15:00 LKS Zapole : GKS Chojne
L 17 2020-03-21 15:00 Słowian Dworszowice : LKS Zapole
L 18 2020-03-29 15:00 LKS Zapole : KS Karsznice
L 19 2020-04-04 00:00 LKS Zapole : Piast Błaszki
L 20 2020-04-11 17:00 MKS Zduńska Wola : LKS Zapole
L 21 2020-04-18 00:00 LKS Zapole : LZS Brąszewice
L 22 2020-04-26 16:00 TS Janiszewice : LKS Zapole
L 23 2020-05-02 00:00 LKS Zapole : LKS Masłowice
L 24 2020-05-09 17:00 Czarni Rząśnia : LKS Zapole
L 25 2020-05-16 00:00 LKS Zapole : Tęcza Brodnia
L 26 2020-05-23 17:00 MLKS Konopnica : LKS Zapole
L 27 2020-05-30 00:00 LKS Zapole : Prosna Wieruszów
L 28 2020-06-06 00:00 GLKS Strzelce Wielkie : LKS Zapole
L 29 2020-06-13 17:00 LKS Zapole : LKS Hetman Rusiec
L 30 2020-06-20 16:00 GKS Sędziejowice : LKS Zapole

Spotkania

Kalendarium

2020-06-13
sobota, 17:00

L

LKS Zapole : LKS Hetman Rusiec
2020-06-14
niedziela

Artur Witczański
2020-06-15
poniedziałek

Paweł Matynia
2020-06-20
sobota, 16:00

L

LKS Hetman Rusiec : MKS Zduńska Wola
2020-06-26
piątek

Damian Michalak
2020-07-06
poniedziałek

Sebastian Gaik

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2019/2020

KLASA OKRĘGOWA "SIERADZ" GRUPA 3

M Pkt BB
1 Herb klubu Czarni Rząśnia Czarni Rząśnia 15 37 39
2 Herb klubu TS Janiszewice TS Janiszewice 15 36 35
3 Herb klubu MLKS Konopnica MLKS Konopnica 15 33 13
4 Herb klubu Tęcza Brodnia Tęcza Brodnia 15 27 15
5 Herb klubu Piast Błaszki Piast Błaszki 15 27 19
6 Herb klubu LZS Brąszewice LZS Brąszewice 15 26 17
7 Herb klubu MKS Zduńska Wola MKS Zduńska Wola 15 24 8
8 Herb klubu Prosna Wieruszów Prosna Wieruszów 15 24 18
9 Herb klubu LKS Zapole LKS Zapole 15 22 -2
10 Herb klubu LKS Hetman Rusiec LKS Hetman Rusiec 15 21 -8
11 Herb klubu LKS Masłowice LKS Masłowice 15 17 -4
12 Herb klubu KS Karsznice KS Karsznice 15 14 -13
13 Herb klubu Słowian Dworszowice Słowian Dworszowice 15 13 -16
14 Herb klubu GKS Chojne GKS Chojne 15 12 -17
15 Herb klubu GKS Sędziejowice GKS Sędziejowice 15 8 -39
16 Herb klubu GLKS Strzelce Wielkie GLKS Strzelce Wielkie 15 1 -65
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 1258

Liczba odwiedzin łącznie: 404975

Statystyki Szczegółowe