Terminarz dla klubu: Słowian Dworszowice

Sezon: 2019/2020

KLASA OKRĘGOWA "SIERADZ" GRUPA 3

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2019-08-17 16:00 Słowian Dworszowice 0 : 2 KS Karsznice
L 2 2019-08-25 16:00 LKS Zapole 6 : 2 Słowian Dworszowice
L 3 2019-09-01 16:00 Słowian Dworszowice 1 : 1 MKS Zduńska Wola
L 4 2019-09-04 17:00 LZS Brąszewice 4 : 2 Słowian Dworszowice
L 5 2019-09-07 15:00 Słowian Dworszowice 2 : 4 TS Janiszewice
L 6 2019-09-15 11:00 LKS Masłowice 3 : 1 Słowian Dworszowice
L 7 2019-09-21 16:00 Słowian Dworszowice 0 : 2 Czarni Rząśnia
L 8 2019-09-28 15:00 Tęcza Brodnia 2 : 2 Słowian Dworszowice
L 9 2019-10-06 16:00 Słowian Dworszowice 1 : 4 MLKS Konopnica
L 10 2019-10-12 15:00 Prosna Wieruszów 4 : 2 Słowian Dworszowice
L 11 2019-10-20 15:00 Słowian Dworszowice 1 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
L 12 2019-10-26 15:00 LKS Hetman Rusiec 1 : 1 Słowian Dworszowice
L 13 2019-11-03 14:00 Słowian Dworszowice 0 : 0 GKS Sędziejowice
L 14 2019-11-09 14:00 GKS Chojne 3 : 4 Słowian Dworszowice
L 15 2019-11-16 13:00 Słowian Dworszowice 2 : 1 Piast Błaszki
L 16 2020-03-14 15:00 KS Karsznice : Słowian Dworszowice
L 17 2020-03-21 15:00 Słowian Dworszowice : LKS Zapole
L 18 2020-03-28 15:00 MKS Zduńska Wola : Słowian Dworszowice
L 19 2020-04-04 16:00 Słowian Dworszowice : LZS Brąszewice
L 20 2020-04-11 15:00 TS Janiszewice : Słowian Dworszowice
L 21 2020-04-19 16:00 Słowian Dworszowice : LKS Masłowice
L 22 2020-04-25 17:00 Czarni Rząśnia : Słowian Dworszowice
L 23 2020-05-02 15:00 Słowian Dworszowice : Tęcza Brodnia
L 24 2020-05-09 16:00 MLKS Konopnica : Słowian Dworszowice
L 25 2020-05-16 16:00 Słowian Dworszowice : Prosna Wieruszów
L 26 2020-05-23 00:00 GLKS Strzelce Wielkie : Słowian Dworszowice
L 27 2020-05-30 16:00 Słowian Dworszowice : LKS Hetman Rusiec
L 28 2020-06-07 16:00 GKS Sędziejowice : Słowian Dworszowice
L 29 2020-06-13 17:00 Słowian Dworszowice : GKS Chojne
L 30 2020-06-20 16:00 Piast Błaszki : Słowian Dworszowice

Spotkania

Kalendarium

2021-05-16
niedziela, 16:00

L

LKS Hetman Rusiec : MLKS Konopnica
2021-05-19
środa, 17:00

L

Warta II Sieradz : LKS Hetman Rusiec
2021-05-22
sobota, 16:00

L

Tęcza Brodnia : LKS Hetman Rusiec
2021-05-24
poniedziałek

Dawid Papuga
2021-05-30
niedziela, 16:00

L

LKS Hetman Rusiec : KS Karsznice
2021-06-01
wtorek

Łukasz Kołodziej
2021-06-06
niedziela, 16:00

L

GKS Chojne : LKS Hetman Rusiec
2021-06-09
środa, 18:00

L

LKS Hetman Rusiec : LZS Brąszewice

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2020/2021

Klasa okręgowa "Keeza Sieradz" gr. 3

M Pkt BB
1 Herb klubu Piast Błaszki Piast Błaszki 18 42 36
2 Herb klubu Prosna Wieruszów Prosna Wieruszów 17 37 24
3 Herb klubu WKS 1957 Wieluń WKS 1957 Wieluń 18 35 37
4 Herb klubu MLKS Konopnica MLKS Konopnica 17 31 20
5 Herb klubu Tęcza Brodnia Tęcza Brodnia 17 29 32
6 Herb klubu Słowian Dworszowice Słowian Dworszowice 18 28 -5
7 Herb klubu LZS Brąszewice LZS Brąszewice 18 27 0
8 Herb klubu KS Karsznice KS Karsznice 18 26 -4
9 Herb klubu Warta II Sieradz Warta II Sieradz 17 25 1
10 Herb klubu TS Janiszewice TS Janiszewice 18 21 3
11 Herb klubu LKS Masłowice LKS Masłowice 18 18 -12
12 Herb klubu GKS Chojne GKS Chojne 18 17 -18
13 Herb klubu LKS Hetman Rusiec LKS Hetman Rusiec 18 16 -32
14 Herb klubu Victoria Szadek Victoria Szadek 18 13 -47
15 Herb klubu LKS Zapole LKS Zapole 18 11 -35
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 137

Liczba odwiedzin łącznie: 1070813

Statystyki Szczegółowe