Terminarz dla klubu: GKS Sędziejowice

Sezon: 2019/2020

KLASA OKRĘGOWA "SIERADZ" GRUPA 3

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2019-08-17 16:00 GKS Sędziejowice 1 : 6 MKS Zduńska Wola
L 2 2019-08-25 14:00 LZS Brąszewice 3 : 1 GKS Sędziejowice
L 3 2019-09-01 16:00 GKS Sędziejowice 1 : 11 TS Janiszewice
L 4 2019-09-04 17:00 LKS Masłowice 2 : 2 GKS Sędziejowice
L 5 2019-09-07 15:00 GKS Sędziejowice 1 : 6 Czarni Rząśnia
L 6 2019-09-14 15:00 Tęcza Brodnia 5 : 1 GKS Sędziejowice
L 7 2019-09-21 15:00 GKS Sędziejowice 0 : 2 MLKS Konopnica
L 8 2019-09-29 16:00 Prosna Wieruszów 4 : 0 GKS Sędziejowice
L 9 2019-10-05 15:00 GKS Sędziejowice 7 : 2 GLKS Strzelce Wielkie
L 10 2019-10-12 15:00 LKS Hetman Rusiec 5 : 2 GKS Sędziejowice
L 11 2019-10-19 15:30 GKS Sędziejowice 1 : 3 Piast Błaszki
L 12 2019-10-26 15:00 GKS Sędziejowice 3 : 2 GKS Chojne
L 13 2019-11-03 14:00 Słowian Dworszowice 0 : 0 GKS Sędziejowice
L 14 2019-11-09 14:00 GKS Sędziejowice 0 : 3 KS Karsznice
L 15 2019-11-17 13:00 LKS Zapole 9 : 4 GKS Sędziejowice
L 16 2020-03-15 14:00 MKS Zduńska Wola : GKS Sędziejowice
L 17 2020-03-22 14:00 GKS Sędziejowice : LZS Brąszewice
L 18 2020-03-29 14:00 TS Janiszewice : GKS Sędziejowice
L 19 2020-04-05 16:00 GKS Sędziejowice : LKS Masłowice
L 20 2020-04-10 19:00 Czarni Rząśnia : GKS Sędziejowice
L 21 2020-04-19 16:00 GKS Sędziejowice : Tęcza Brodnia
L 22 2020-04-26 15:00 MLKS Konopnica : GKS Sędziejowice
L 23 2020-05-03 16:00 GKS Sędziejowice : Prosna Wieruszów
L 24 2020-05-09 00:00 GLKS Strzelce Wielkie : GKS Sędziejowice
L 25 2020-05-17 16:00 GKS Sędziejowice : LKS Hetman Rusiec
L 26 2020-05-23 17:00 Piast Błaszki : GKS Sędziejowice
L 27 2020-05-31 16:00 GKS Chojne : GKS Sędziejowice
L 28 2020-06-07 16:00 GKS Sędziejowice : Słowian Dworszowice
L 29 2020-06-13 17:00 KS Karsznice : GKS Sędziejowice
L 30 2020-06-20 16:00 GKS Sędziejowice : LKS Zapole

Spotkania

Kalendarium

2020-04-09
czwartek

Andrzej Koziara
2020-04-11
sobota

Mikołaj Papuga
2020-04-11
sobota, 15:00

L

Tęcza Brodnia : LKS Hetman Rusiec
2020-04-18
sobota, 17:00

L

LKS Hetman Rusiec : MLKS Konopnica
2020-04-25
sobota

Adrian Koch
2020-04-25
sobota, 16:00

L

Prosna Wieruszów : LKS Hetman Rusiec
2020-05-03
niedziela, 16:00

L

LKS Hetman Rusiec : GLKS Strzelce Wielkie

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2019/2020

KLASA OKRĘGOWA "SIERADZ" GRUPA 3

M Pkt BB
1 Herb klubu Czarni Rząśnia Czarni Rząśnia 15 37 39
2 Herb klubu TS Janiszewice TS Janiszewice 15 36 35
3 Herb klubu MLKS Konopnica MLKS Konopnica 15 33 13
4 Herb klubu Tęcza Brodnia Tęcza Brodnia 15 27 15
5 Herb klubu Piast Błaszki Piast Błaszki 15 27 19
6 Herb klubu LZS Brąszewice LZS Brąszewice 15 26 17
7 Herb klubu MKS Zduńska Wola MKS Zduńska Wola 15 24 8
8 Herb klubu Prosna Wieruszów Prosna Wieruszów 15 24 18
9 Herb klubu LKS Zapole LKS Zapole 15 22 -2
10 Herb klubu LKS Hetman Rusiec LKS Hetman Rusiec 15 21 -8
11 Herb klubu LKS Masłowice LKS Masłowice 15 17 -4
12 Herb klubu KS Karsznice KS Karsznice 15 14 -13
13 Herb klubu Słowian Dworszowice Słowian Dworszowice 15 13 -16
14 Herb klubu GKS Chojne GKS Chojne 15 12 -17
15 Herb klubu GKS Sędziejowice GKS Sędziejowice 15 8 -39
16 Herb klubu GLKS Strzelce Wielkie GLKS Strzelce Wielkie 15 1 -65
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 1203

Liczba odwiedzin łącznie: 67211

Statystyki Szczegółowe