Terminarz dla klubu: GLKS Strzelce Wielkie

Sezon: 2019/2020

KLASA OKRĘGOWA "SIERADZ" GRUPA 3

Rodzaj Kolejka Data Gospodarze Wynik Goście
L 1 2019-08-18 11:00 GLKS Strzelce Wielkie 0 : 3 TS Janiszewice
L 2 2019-08-25 14:00 LKS Masłowice 5 : 3 GLKS Strzelce Wielkie
L 3 2019-08-31 16:00 GLKS Strzelce Wielkie 0 : 11 Czarni Rząśnia
L 4 2019-09-04 17:00 Tęcza Brodnia 5 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
L 5 2019-09-08 12:00 GLKS Strzelce Wielkie 0 : 0 MLKS Konopnica
L 6 2019-09-15 16:00 Prosna Wieruszów 8 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
L 7 2019-09-22 12:00 GLKS Strzelce Wielkie 0 : 5 Piast Błaszki
L 8 2019-09-28 15:30 GLKS Strzelce Wielkie 1 : 4 LKS Hetman Rusiec
L 9 2019-10-05 15:00 GKS Sędziejowice 7 : 2 GLKS Strzelce Wielkie
L 10 2019-10-12 15:00 GLKS Strzelce Wielkie 1 : 3 GKS Chojne
L 11 2019-10-20 15:00 Słowian Dworszowice 1 : 0 GLKS Strzelce Wielkie
L 12 2019-10-26 14:30 GLKS Strzelce Wielkie 0 : 2 KS Karsznice
L 13 2019-11-03 13:00 LKS Zapole 4 : 1 GLKS Strzelce Wielkie
L 14 2019-11-09 14:00 GLKS Strzelce Wielkie 0 : 3 MKS Zduńska Wola
L 15 2019-11-17 13:00 LZS Brąszewice 13 : 1 GLKS Strzelce Wielkie
L 16 2020-03-15 14:00 TS Janiszewice : GLKS Strzelce Wielkie
L 17 2020-03-21 00:00 GLKS Strzelce Wielkie : LKS Masłowice
L 18 2020-03-28 15:00 Czarni Rząśnia : GLKS Strzelce Wielkie
L 19 2020-04-04 00:00 GLKS Strzelce Wielkie : Tęcza Brodnia
L 20 2020-04-11 14:00 MLKS Konopnica : GLKS Strzelce Wielkie
L 21 2020-04-18 00:00 GLKS Strzelce Wielkie : Prosna Wieruszów
L 22 2020-04-26 17:00 Piast Błaszki : GLKS Strzelce Wielkie
L 23 2020-05-03 16:00 LKS Hetman Rusiec : GLKS Strzelce Wielkie
L 24 2020-05-09 00:00 GLKS Strzelce Wielkie : GKS Sędziejowice
L 25 2020-05-17 16:00 GKS Chojne : GLKS Strzelce Wielkie
L 26 2020-05-23 00:00 GLKS Strzelce Wielkie : Słowian Dworszowice
L 27 2020-05-30 00:00 KS Karsznice : GLKS Strzelce Wielkie
L 28 2020-06-06 00:00 GLKS Strzelce Wielkie : LKS Zapole
L 29 2020-06-13 17:00 MKS Zduńska Wola : GLKS Strzelce Wielkie
L 30 2020-06-20 16:00 GLKS Strzelce Wielkie : LZS Brąszewice

Spotkania

Kalendarium

2020-04-09
czwartek

Andrzej Koziara
2020-04-11
sobota

Mikołaj Papuga
2020-04-11
sobota, 15:00

L

Tęcza Brodnia : LKS Hetman Rusiec
2020-04-18
sobota, 17:00

L

LKS Hetman Rusiec : MLKS Konopnica
2020-04-25
sobota

Adrian Koch
2020-04-25
sobota, 16:00

L

Prosna Wieruszów : LKS Hetman Rusiec
2020-05-03
niedziela, 16:00

L

LKS Hetman Rusiec : GLKS Strzelce Wielkie

Tabela

Seniorzy

Sezon: 2019/2020

KLASA OKRĘGOWA "SIERADZ" GRUPA 3

M Pkt BB
1 Herb klubu Czarni Rząśnia Czarni Rząśnia 15 37 39
2 Herb klubu TS Janiszewice TS Janiszewice 15 36 35
3 Herb klubu MLKS Konopnica MLKS Konopnica 15 33 13
4 Herb klubu Tęcza Brodnia Tęcza Brodnia 15 27 15
5 Herb klubu Piast Błaszki Piast Błaszki 15 27 19
6 Herb klubu LZS Brąszewice LZS Brąszewice 15 26 17
7 Herb klubu MKS Zduńska Wola MKS Zduńska Wola 15 24 8
8 Herb klubu Prosna Wieruszów Prosna Wieruszów 15 24 18
9 Herb klubu LKS Zapole LKS Zapole 15 22 -2
10 Herb klubu LKS Hetman Rusiec LKS Hetman Rusiec 15 21 -8
11 Herb klubu LKS Masłowice LKS Masłowice 15 17 -4
12 Herb klubu KS Karsznice KS Karsznice 15 14 -13
13 Herb klubu Słowian Dworszowice Słowian Dworszowice 15 13 -16
14 Herb klubu GKS Chojne GKS Chojne 15 12 -17
15 Herb klubu GKS Sędziejowice GKS Sędziejowice 15 8 -39
16 Herb klubu GLKS Strzelce Wielkie GLKS Strzelce Wielkie 15 1 -65
Więcej na Łączy Nas Piłka

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 994

Liczba odwiedzin łącznie: 67002

Statystyki Szczegółowe